Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yaptırdığı Dövmeden Sonra Hayatı Kabusa Döndü

Bacağının üst kısmına göz, saat, pusula ve gül desenli dövme yaptıran Shyann Johanneson, bacağını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Bacağının üst kısmına göz,

4 çocuk annesi 26 yaşındaki Shyann Johanneson isimli bir kadın dövme yaptırmak için 200 sterlin (yaklaşık 8 bin 193 TL) ödeme yaptı.

Ancak genç kadın, birkaç saat sonra dehşeti yaşadı…

Bacağının çürümüş et gibi kokmaya başladığını dile getiren ve soluğu hastanede alan Johanneson, “Dövme ilk bittiğinde kesinlikle çok güzel görünüyordu, en iyi dövmelerimden biriydi, onunla çok mutluydum. Acıya karşı inatçıyım ama 12 saat içinde ağrı o kadar yoğundu ki yürüyemiyordum bile. Çürümüş et gibi kokuyordu. O kadar kötü durumdaydım ki, ölecekmiş gibi hissettim” dedi.

Cildi kağıt inceliğinde

Johanneson doktorların mürekkebin cildine çok derinden nüfuz ederek enfeksiyona neden olduğunu söylediklerini belirtti. Koyu mürekkepli bölgelerde en şiddetli olan enfeksiyon daha sonra sepsise dönüştü ve genç kadın aylar süren bir tedaviyle karşı karşıya kaldı.

Cildinin hala ‘kağıt inceliğinde’ olduğunu söyleyen genç anne, “Bana bir damla antibiyotik verdiler ama çocuklarım olduğu için birkaç saat sonra taburcu olmak zorunda kaldım çünkü onları gece boyunca bakacak kimse yoktu” dedi.

yaptirdigi dovmeden sonra hayati kabusa dondu 0 LdRquGYr

“Evden çıkamadım”

“Uzun bir süre boyunca şort giyme konusunda çekingen davrandım ama bacağımın acısından dolayı kot veya pantolon giyemedim çünkü üzerine sürtünen herhangi bir şey çok büyük acı veriyordu. Yeniden yürüyüp araba kullanabildiğimde bile evden çıkmamı tamamen engelledi.” diyen Johanneson yaşadığı süreci anlattı.

yaptirdigi dovmeden sonra hayati kabusa dondu 1 uGkPtrj6yaptirdigi dovmeden sonra hayati kabusa dondu 2 3iKjZ8Z6yaptirdigi dovmeden sonra hayati kabusa dondu 3 URqv5Qcuyaptirdigi dovmeden sonra hayati kabusa dondu 4