Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ethereum gaza bastı: Bu 3 memecoin uçuşa geçti!

Spot ETH ETF’leriyle ilgili gelen müjdeli haberler, memecoin piyasasını doğrudan harekete geçirdi.

Spot ETH ETF'leriyle ilgili

Spot ETH ETF’leriyle ilgili gelen müjdeli haberler, memecoin piyasasını doğrudan harekete geçirdi.

Ünlü ETF analistleri James Seyffart ve Eric Balchunas’un spot ETH ETF’ine yönelik değerlendirmeleri, kripto endüstrisini sevinirdi. 20 Mayıs’ta yayımlanan haberlere göre, analistler ETF onayı ihtimalini yüzde 25’ten yüzde 75’e çıkardı. Bu gelişme sayesinde atağa kalkan Ethereum, 3070 dolardan 3720 dolara gelerek kısa sürede yüzde 21’lik bir artış yaşadı. Peki bu sürece damga vuran memecoin’ler hangileri oldu?

ethereum gaza basti bu 3 memecoin ucusa gecti 0 DmJmddOG

1- Mog Coin (MOG)

Kedi temalı memecoin’lerin popüler ismi MOG, ETH’deki yükseliş ile birlikte son 24 saatte yüzde 62,58 artış kaydetti. Diğer memecoin’lere göre daha az piyasa değerine sahip olan MOG, adeta patlama yaptı. Şu an için tier-1 (üst düzey klasman) borsalarda listeli olmayan MOG, yükseliş yönlü ivmesini devam ettirdiği taktirde çeşitli kripto borsalarının gözüne girebilir.

ethereum gaza basti bu 3 memecoin ucusa gecti 1 4kpXInMr

2- Dogecoin (DOGE)

Bir süredir memecoin kategorisinden ayrışan DOGE, trende tekrardan ayak uydurdu. ETH’nin ipleri ele almasıyla beraber yüzde 10’dan fazla bir performans sergiledi. Çoğu memecoin’e göre daha stabil bir fiyat yapısı çizen DOGE, ünlü iş adamı Elon Musk’tan gelebilecek bir hamle ile patlama yapabilir. DOGE yatırımcılarında meraklı bekleyiş devam ediyor.

ethereum gaza basti bu 3 memecoin ucusa gecti 2 Ss8SgGkA

3- Pepe (PEPE)

Yüksek piyasa değerli memecoin’lerin son zamanlardaki açık ara en iyi ismi PEPE, kısa sürede yüzde 25,59 artış yaşadı. Düşüş sürecinde de diğer memecoin’lere kıyasla sağlam duran PEPE, boğaya yeşil ışık yakmaya devam ediyor. ETH’nin pozitif fiyatladığı bir süreçte 2024 boğasına PEPE damga vuracak gibi duruyor.

ethereum gaza basti bu 3 memecoin ucusa gecti 3 TkwHqXSD

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

ethereum gaza basti bu 3 memecoin ucusa gecti 4 UY5QqBrK