Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Akdeniz Üniversitesi’ne 72 Sözleşmeli Personel Alınacak

Akdeniz Üniversitesine 72 sözleşmeli personel alınacağı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlanda adayların, KPSS türünden en az 50 puan alması gerektiği belirtildi.  Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama …

Akdeniz Üniversitesine 72 sözleşmeli

Akdeniz Üniversitesine 72 sözleşmeli personel alınacağı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlanda adayların, KPSS türünden en az 50 puan alması gerektiği belirtildi. 

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde istihdam edilmek üzere 43 hemşire, 16 sağlık teknikeri, 2’şer biolog, laborant, büro personeli, destek personeli ve tekniker ile 1’er sağlık fizikçisi, perfüzyonist ve teknisyen kadrolarında sözleşmeli personel alınacak.

akdeniz universitesine 72 sozlesmeli personel alinacak 0 mchvPhep

Adayların, 26 Haziran mesai bitimine kadar “http://personel.akdeniz.edu.tr/” adresindeki Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu doldurarak, istenilen belgelerle birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Posta, e-posta veya benzeri şekillerde yapılan başvurular ve eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecek.

akdeniz universitesine 72 sozlesmeli personel alinacak 1 M91WvWp8

Başvurmak isteyen adayların, istenilen KPSS türünden en az 50 puan alması gerekiyor. Başvuru sonunda yazılı veya sözlü sınav yapılmayacak.

akdeniz universitesine 72 sozlesmeli personel alinacak 2 NXfDl4bs

Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu (P3) puanı, ön lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu (P93) puanı, ortaöğretim mezunları için ise 2022 KPSS (B) grubu (P94) puanı sıralaması esas alınacak. KPSS puanlarının eşit olması durumunda diploma tarihi itibarıyla önce mezun olan, bununda aynı olması halinde yaşı büyük olan aday tercih edilecek.

akdeniz universitesine 72 sozlesmeli personel alinacak 3 kne7Gy63