Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emlak Konut’tan 72 ay vadeli, 1,29 faizli konut kredisi

Konut sektöründe son dönemde satışlar düşüyor. Artan fiyatlar ve yüksek kredi faizleri nedeniyle konuta erişim zorlaştı. Vatandaşların konuta erişimini artıracak olan yeni konut kampanyasında düşük faizle uzun vadelere yayılan krediye erişim amaçlanıyor.

Konut sektöründe son dönemde

emlak konuttan 72 ay vadeli 129 faizli konut kredisi 0 Ug8Zg5ln

Emlak Konut, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için bir kampanya başlatıyor. Güncel banka faiz oranları yüzde 3.19 – 4.50 bandında iken, Emlak Konut kampanyasında daha avantajlı faiz imkanları bulunacak.

emlak konuttan 72 ay vadeli 129 faizli konut kredisi 1 qjI6lp2Z

Konut satışlarının düşmesi ve piyasadaki durgunluk nedeniyle harekete geçen şirket, konut kredi faizlerini yüzde 1,29’a düşürüp 72 ay vade imkanı sunarak vatandaşların ev sahibi olmasını kolaylaştıracak.

emlak konuttan 72 ay vadeli 129 faizli konut kredisi 2 FnM67PT8

Ayrıca kampanyada ara ödemeler ve artan taksitlerle erişimin kolaylaştırılması da planlanıyor. Peşin alımlarda yüzde 20-25 indirim seçeneği sunulacak olan kampanya, Emlak Konut projelerini ve hasılat paylaşımı projelerini kapsayacak. Bu kampanya sektörde uzun süredir beklenen bir adım olarak değerlendiriliyor.

emlak konuttan 72 ay vadeli 129 faizli konut kredisi 3 cOlePqba

16 İLDE PROJE

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem şu bilgileri paylaştı:

“Emlak Konut ödeme sistemiyle sunduğumuz “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” kampanyamızı başlatmanın heyecanını yaşıyoruz. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin destekleriyle düzenlediğimiz kampanyamız; İstanbul başta olmak üzere İzmir, Balıkesir ve Denizli’nin yer aldığı birbirinden değerli 16 projemizi kapsamaktadır.

emlak konuttan 72 ay vadeli 129 faizli konut kredisi 4 IPRONcWz

4 AYRI ÖDEME KOŞULU

Emlak Konut ödeme sistemiyle, bankasız-kefilsiz olarak vatandaşlarımıza ev sahibi olmaları için dört ayrı ödeme koşulunu içeren kampanyamızdan sizlere bahsetmek istiyorum.

emlak konuttan 72 ay vadeli 129 faizli konut kredisi 5 aelChMXk

Birinci koşulda; peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlıyoruz.

İkinci koşulda; Yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulumuzda 6. 12. ve 24. aylarda ara ödemeler bulunuyor.

emlak konuttan 72 ay vadeli 129 faizli konut kredisi 6 IyafBuvV

Üçüncü koşulumuzda ise; Yarısı peşin, kalan yarısı da 1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuyoruz.

Dördüncü ve son koşulumuzda da; Yüzde 25 peşinat, 1,29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri olacaktır.

emlak konuttan 72 ay vadeli 129 faizli konut kredisi 7 NKnrNeES

BAKANLIKTAN DESTEK

“Yeni alım fırsatları sunan bu kampanyamızın vatandaşlarımız tarafından ilgiyle karşılanacağına ve sektöre yeni bir dinamizm sağlayacağına inanıyoruz. Bize inanan ve güvenen tüm paydaşlarımıza, desteklerinden dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye, gayretlerinden dolayı tüm çalışma arkadaşlarıma ve ilginizden ve katılımınızdan dolayı siz değerli basın mensuplarına teşekkürlerimi sunarım. “Güvenli Yatırım, Güvenlik Gelecek” kampanyamız, hayırlı, uğurlu olsun”

tfghbv 7rlj