Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zara’nın Fatihi Esnaf Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor

Zara’nın Fatihi Esnaf Ziyaretlerine

Zara’nın Fatihi Esnaf Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor

BAŞKAN ÇELİK, SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Belediye Başkanı Sn. Fatih Çelik, sanayi esnafları ile bir araya geldi. Belediye Meclis Üyesi Cem Bayrakçı da Başkan Çelik’in ziyaretine eşlik etti.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyareti yapan Çelik, tek tek işyerlerinde esnafları ziyaret ederek sohbet etti. Esnafların talep ve sıkıntılarını dinleyerek; “Esnaflarımızla soba başında sohbet ederek, hem elimizi hem gönlümüzü ısıttık.” dedi.

Zara Belediye Başkanı Fatih Çelik Zara Esnafını Ziyaret Etti

Sanayi ve emekçilerin önemine vurgu yapan Çelik, büyük beceri isteyen zanaatların devam ettirilmesinin önemli olduğuna dikkat çekti. Şehrin gelişmesinde ve orta ölçekli ekonomiye katkısından ötürü zanaatkârların büyük rol oynadığını belirtti.

Ziyaret ettiği işyerlerinde esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyerek, kendisine ikram edilen çayları geri çevirmeyen Belediye Başkanı Fatih Çelik, sanayi esnafı ile sohbet etti. Başkan Çelik; “Meclis üyemiz Cem Bayrakçı ile birlikte işyerlerine konuk olduğumuz tüm sanayici esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

Zara Belediye Başkanı Fatih Çelik Zara Esnafını Ziyaret Etti

Sanayi esnafı da Belediye Başkanı’nın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.