Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Veli̇ler İle Öğretmenler E-Randevu Si̇stemi̇ İle Görüşebi̇lecek

SİVAS MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞMELERİNİN E-RANDEVU SİSTEMİ ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ İÇİN YAZILIM GELİŞTİRDİ. VELİLER TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ GÖREN SİSTEM, VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞMELERİNİN DAHA PLANLI VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMESİNİ SAĞLADI. (SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ NECATİ YENER)

SİVAS MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ,

veliler ile ogretmenler e randevu sistemi ile gorusebilecek 966b734Sivas Millî Eğitim Müdürlüğü, veli-öğretmen görüşmelerinin e-randevu sistemi üzerinden gerçekleştirilmesi için yazılım geliştirdi. Veliler tarafından büyük ilgi gören sistem, veli-öğretmen görüşmelerinin daha planlı ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağladı.

Sivas İl Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in talimatları istikametinde veli-öğretmen görüşmelerini düzenli bir şekilde gerçekleştirebilmek için e-randevu sistemini faaliyete geçirdiklerini ve tamamı Sivas Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından geliştirilen bir yazılımla veli ve öğretmenleri buluşturmaya başladıklarını belirtti.

Öğretmenlerle velileri, e-randevu sistemini kullanarak en uygun vakitte bir araya getirmeyi maksatladıklarını belirten Yener, veli-öğretmen görüşmelerinin eğitimin önemli bir ayağı olduğunu ve bu görüşmelerin çocukların geleceği açısından belirleyici rol oynadığını ifade etti.

Yener; “Bu nedenle hem velilerimiz hem de öğretmenlerimiz açısından en doğru zamanda, en doğru yerde, en verimli şekilde bu görüşmelerin yapılması çok önemli.” dedi.

Bakan Tekin’in talimatı üzerine Sivas İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan e-randevu sistemi üzerinden organize edilen veli-öğretmen görüşmelerinin zaman yönetimi açısından ve görüşme verimi açısından hem veliler, hem öğretmenler, hem de okul idareleri tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

Veliler, online randevu sistemine https://sivasarge.meb.gov.tr/erandevu web adresi üzerinden erişim sağlayabiliyor.

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te SİVAS HABER'e abone olun.
Whatsapp Kanal
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.