Sivas Belediyesinde Devir Teslim Töreni Perşembe Günü Yapılacak
31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Sivas Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Adem Uzun, 04 Nisan Perşembe günü saat: 14:00’da Sivas Belediye Başkanlığı binasında törenle Önceki dönem Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’den görevi devir alacak.
Törene tüm Sivas halkı davet edildi. Bizde Sivas Haberim olarak, Önceki dönem Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e Sivas’a vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, Yeni dönem Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun’a da Başarılar dileriz… Sivas’ın sosyal ve ekonomik olarak ileri seviyelere gelmesini temenni ediyoruz.