Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Si̇vas Mi̇lli̇ Eği̇ti̇m Müdürü Yener: “Çocuklarımızın Gönlüne Dokunmalıyız”

“ÇOCUKLARIMIZIN GÖNLÜNE DOKUNMALIYIZ”

“ÇOCUKLARIMIZIN GÖNLÜNE DOKUNMALIYIZ”

Sivas Milli Eğitim Müdürü Necati Yener, “Çocuklarımızın gönlüne dokunmalı ve onlara en iyi şekilde rehberlik etmeliyiz” dedi.

Sivas Milli Eğitim Müdürü Necati Yener, aynı binada eğitim veren Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi ve Aşık İsmeti Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul binasında incelemelerde bulunan ve idarecilerden bilgi alan Yener, daha sonra sınıf ziyaretinde bulundu. Bir süre öğrenciler ile sohbet eden Yener, başarı dileklerini iletti. Yener, sınıf ziyaretinin ardından iki okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında okulda yürütülen çalışmalar hakkında öğretmenlerle görüş alış verişinde bulunan Yener, görüş, öneri ve talepleri de dinledi.

Bu yıl gerçekleştirilecek YKS’ye hazırlık sürecinin en verimli şekilde değerlendirilmesi gerektiğini kaydeden Yener, “Çocuklarımızın gönlüne dokunmalı ve onlara en iyi şekilde rehberlik etmeliyiz. MİRAS Projemiz ile öğrencilerimize akademik destek sağlıyoruz. Bu çalışmalarımızın yürütücüsü sizlersiniz. İnşallah, sizlerin gayret ve desteği ile bu sene iki okulumuzdan da önemli başarılar bekliyoruz” diye konuştu.

HEDEF Projesi kapsamında yürütülen çalışmalara da değinen Yener, “Amacımız sadece akademik başarıyı sağlamak değil. Bilgili, kültürlü, milli ve manevi değerlerine bağlı iyi birer insan yetiştirebilmek, sporda, sanatta, bilimsel çalışmalarda çocuklarımızı destekleyerek çok yönlü gelişimlerine katkı sağlayabilmektir” ifadelerine yer verdi.

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te SİVAS HABER'e abone olun.
Whatsapp Kanal
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.