İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan İlk Dakikadan Hüsrana Uğradı
Sivaslı iş adamı ve eski MHP Sivas Milletvekili Mehmet Ceylan geçtiğimiz günlerde Aday Adayıda olmadan direk İyi Parti Sivas için Belediye Başkan Adaylığı açıklanmıştı. Mehmet Ceylan Bugün akşam üzeri Sivas‘a giriş yaptı.
Ceylan’ı iyi partililer konvoyla karşılamaya gitti ama konvoydaki araç sayısı Ceylan’ı ve İyi Partilileri hüsrana uğrattı.
Az sayıda araç ile karşılanan Ceylan’ın Sivas halkından özellikle de İlbeylilerden karşılık görmediğini İlk açıklanmasında söylediğimiz gibi İyi Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu sayesinde İyi Parti Yerel Seçimlerde Ak Parti‘nin Ekmeğine Yağ Sürmüştür.