Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yıldız Dağı Kayak Merkezi̇ne Yağan Kar Yüzleri̇ Güldürdü

TÜRKİYE’NİN EN EKONOMİK KAYAK MERKEZİ OLAN YILDIZ DAĞI KAYAK MERKEZİ, BAHARA GÜNLER KALA YAĞAN KARLA BİRLİKTE YENİNDEN YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ.

TÜRKİYE’NİN EN EKONOMİK KAYAK
Arslan Optik
Sivas Personel Servisi

Türkiye’nin en ekonomik kayak merkezi olan Yıldız Dağı Kayak Merkezi, bahara günler kala yağan karla birlikte yeninden yüzleri güldürdü.

Sivas kent merkezine uzaklığı 58 kilometre olan Yıldız Dağı Kayak Merkezi kayak severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Son günlerde yetersiz yağış nedeniyle beklenilen karın yağmaması kayak severleri bir hayli üzmüştü. Bahara günler kala dün gece saatlerinde Yıldız Dağı Kayak Merkezine beklenen kar yağdı. Yoğun kar yağışının ardından kayak merkezi adeta yeniden beyaz gelinliğini giydi. Hal böyle olunca kendilerini piste atan kayak severler kayak yapmanın keyfini sürdü.

“Hafta sonu gelecek arkadaşlar hiç tereddüt etmeden muhakkak gelsinler”

Kayak sever Ömer Kaya, hafta sonu herkesi kayak yapmaya beklediğini söyleyerek, “Yıldız Dağına Sivas’tan geliyorum. Dün akşam yağan kar yağışını gördükten sonra sabah uyanır uyanmaz soluğu Yıldız Dağında aldım. Şuan çok güzel bir hava var. Resmen bulutların üzerinde kayıyoruz. Sezonun en iyi karı var. Hafta sonu gelecek arkadaşlar hiç tereddüt etmeden muhakkak gelsinler” dedi.