Ak Parti Divriği Belediye Başkan Adayı Av. Özcan Çetin

ArslanTürk İnşaat

Sivas SAĞLIK-SEN Gazze için Kermes Düzenledi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Arslan Optik

Sivas SAĞLIK-SEN Gazze için Kermes Düzenledi

Sivas’ta Filistin‘de yaşanan insanlık dramına sessiz kalmayanların başında gelen Sivas SAĞLIK-SEN ses çıkarmakla kalmayarak birde özellikle Gazze‘de yardıma muhtaç insanlar için taşın altına ellerini koyarak kermes düzenlediler.

Sivas Sağlık-Sen Kadın Kolları öncülüğünde düzenlenen kermese Başta Sivas Valisi Yılmaz Şimşek‘in eşi Dr. Çiğdem Şimşek, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Onur Mahmutoğlu, Sivas Numune Hastanesi ve Sivas Devlet Hastanesi Başhekimleri ve yöneticileri çok sayıda sağlık çalışanı düzenlenen kermese katılarak destek verdiler. Sivas Numune Hastanesi ve Sivas Devlet Hastanesi’nde tamamlanan kermes 25-26 Aralık’ta Cumhuriyet Üniversitesinde de yapılarak tamamlanacaktır.

Sivas SAĞLIK-SEN kermesten elde ettikleri geliri AFAD aracılığı ile Gazze’deki yardıma muhtaç insanlar için gönderileceği belirtirken sivil toplum kuruluşlarının böylesi faaliyetlere öncülük etmesi diğer STK’lara da örnek olmasını temenni ediyoruz. Bizlerde değerli Sağlık- Sen ailesini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

IMG 20231221 WA0014 scaled

Sivas Haberleri

0
can_n_yedi_im
Canını Yediğim
0
essahdanm_la
Essahdanmı La
0
malamat
Malamat
0
heleee_s_racal_
Heleee Sıracalı
0
nemarek
Nemarek
Sivas SAĞLIK-SEN Gazze için Kermes Düzenledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sivas Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!