Ak Parti Divriği Belediye Başkan Adayı Av. Özcan Çetin

ArslanTürk İnşaat

SCÜ’de kariyer söyleşisi düzenlendi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Arslan Optik

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde (SCÜ) hemşirelik son sınıf öğrencilerine yönelik kariyer söyleşisi gerçekleştirildi.

SCÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü “Mezun İlişkileri ve Tanıtım Komisyonu” tarafından düzenlenen programa Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hatice Tel Aydın, Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Havva Tel, SCÜ Rektörlüğü Kalite Koordinatör Yardımcısı Uzman Hemşire Şule Aydın, Mezun İlişkileri ve Tanıtım Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mukadder Mollaoğlu, Komisyon Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Semra Kocataş, akademisyenler ve hemşirelik bölümü son sınıf öğrencileri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın, mezuniyet sonrası mesleki gelişimin, kariyer fırsatlarını değerlendirmenin ve lisansüstü eğitimin önemli olduğunu ifade etti.

Mezun İlişkileri ve Tanıtım Komisyonu Başkan Yardımcısı Semra Kocataş ise öğrencilerin komisyonun düzenlediği “mezun buluşması” gibi etkinliklerde yer almalarının öneminden bahsetti.

Konuşmaların ardından Şule Aydın ve Şeyda Kara ile öğrencilerin kariyer söyleşisine geçildi. Söyleşinin başında Şule Aydın yurt dışında ve farklı kurumlarda gerçekleştirmiş olduğu eğitim çalışmalarına ilişkin sunum yaptı. Sunumun ardından her iki konuşmacı da öğrencilerin sorularını yanıtlayarak merak ettikleri konular hakkında bilgi verdi.

Kariyer söyleşisi konuşmacılara teşekkür belgelerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

0
can_n_yedi_im
Canını Yediğim
0
essahdanm_la
Essahdanmı La
0
malamat
Malamat
0
heleee_s_racal_
Heleee Sıracalı
0
nemarek
Nemarek
SCÜ’de kariyer söyleşisi düzenlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sivas Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!