Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Müge Anlı’nın Astrolojik Yerleşimini Duyunca Neden Bu Mesleği Yaptığını Anlayacaksınız!

Yıllardır her sabah ekranlarımızdan evlerimize konuk olan Müge Anlı kayıpları buluyor, cinayetleri çözüyor ve gizemli olayları aydınlatıyor. Müge Anlı’nın bir doğum haritası var ki tam da yapması gereken bir mesleği yapıyor. İşte burçlara inanmanıza …

Yıllardır her sabah ekranlarımızdan

Yıllardır her sabah ekranlarımızdan evlerimize konuk olan Müge Anlı kayıpları buluyor, cinayetleri çözüyor ve gizemli olayları aydınlatıyor. Müge Anlı’nın bir doğum haritası var ki tam da yapması gereken bir mesleği yapıyor. İşte burçlara inanmanıza neden olacak o konumlar…

Gündüz kuşağı, deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan başarılı gazeteci Müge Anlı’yı hepimiz tanıyoruz!

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 0 6MLjwbau

Anlı, yıllardır sunduğu Tatlı Sert programı ile kayıpları buluyor, cinayetleri çözüyor ve gizemli olayları aydınlatıyor.

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 1 XszvX5XC

Birçok bölgeye yardımda bulunuyor, seyircileri ile el ele verip hayatlara dokunuyor ve ülkemizde ihtiyaç olduğunda kullanılması için aş evleri hazırlatıyor.

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 2 JkZinRpV

Peki, Müge Anlı’ya böyle bir mesleğin nasip olmasının ardındaki sır, başarılı ve çalışkan olmasının dışında, ne olabilir?

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 3 15bpjK3J

Elbette, doğum haritası! Anlı, Güneş Yay ve yükselen Aslan burcu bir kadın. Yay burcu, doğuştan gelen maceraperest ve meraklı kişiliği sayesinde işlerini büyük bir heyecanla ve hızla sonuçlandırabiliyor. Bu enerjik burcun yükseleni Aslan olduğunda, Yay’ın bu dinamik özellikleri daha da güçleniyor ve ona ün ve tanınma fırsatı sunuyor.

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 4 PrPQwMK9

Yani, Anlı’nın pek maharetli ve ses getiren bir kimse olacağı doğumundan belliymiş. Her güzelliğin bir zorluğu var. Anlı sık sık programda fiziksel rahatsızlıklar yaşadığını ve programda gördüğü ölüm ve kayıplarla çok üzüldüğünü söylüyor.

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 5 PsSgk2Bw

Peki neden böyle bir mesleği seçti ve böylesine zor bir görevi nasıl yerine getiriyor, diye soracak olursanız… Anlı, bir Ay Akrep kadını…

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 6 TVgv4OMk

Akrep burcu, genellikle gizemli ve ketum olarak bilinir. Gizemli konuları içinde barındırır ve bu konuları iyi bir şekilde yönetir. Akrep burcu, sırları saklama konusunda oldukça yeteneklidir ve genellikle şüpheci bir tutum sergiler.

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 7 nv1cDF8m

Yani, Sarı Papatya aslında tam da yapması gereken mesleği yapıyor. Özel yeteneği olduğu bu konularda maharetini sergiliyor ve kendinden emin adımları ile kariyerinde yükseliyor.

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 8 vwnTcZU6

Astrolog Güneş Turan “Yeryüzünde Ay Akrep’ini en kaliteli şekilde yaşayan kişinin Müge Anlı olduğunu düşünüyorum” diyor. Peki siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

muge anlinin astrolojik yerlesimini duyunca neden bu meslegi yaptigini anlayacaksiniz 9 EtL4tuvw