Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İki Kız Kardeş İnek Otlatırken Buldukları Yavru Köpeği Sahiplendiler

SİVAS’TA İKİ KIZ KARDEŞİN BULDUKLARI YAVRU KÖPEĞİ NİNNİ EŞLİĞİNDE UYUTTUĞU ANLAR AMATÖR KAMERAYA YANSIDI. SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILAN GÖRÜNTÜLER, İZLEYENLERİN İÇİNİ ISITTI.

SİVAS’TA İKİ KIZ KARDEŞİN

İki Kız Kardeş İnek Otlatırken Buldukları Yavru Köpeği Sahiplendiler

Sivas’ta iki kız kardeşin buldukları yavru köpeği ninni eşliğinde uyuttuğu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, izleyenlerin içini ısıttı.

Sivas’ın Yıldızeli ilçesine bağlı Bakırcıoğlu köyünde yaşayan Fatımanur ve Esmanur Şimşek kardeşler, babaları ile birlikte inek otlatmaya gitti. İnekler otladığı sırada yavru köpek sesi duyan ikiz kardeşler, sesin nerden geldiğini anlamaya çalıştı. Yavru kangal köpeğinin kendilerine yaklaştığını gören çocuklar, köpeği kucaklarına alarak bir süre sevdi. Kucağında yatan köpeğe ninni söyleyerek uyutan ikiz kız kardeşlerin tepkileri, izleyenleri gülümsetti. Yürekleri ısıtan anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Köpeği buldukları anı anlatan 9 yaşındaki Fatımanur Şimşek, “Babamla birlikte inek otlatırken sesler duymaya başladık. Sesin kaynağının nereden geldiğini anlamaya çalıştık. Sonra küçük köpeği gördük, çok korkmuştu ve acıkmıştı” dedi.

Esmanur Şimşek ise, “Bulduğumuzda ağlıyordu. Sakinleştirmek için kucağımıza alıp ninni söyledik ve uyuttuk. Şimdi de eve getirdik, onu besliyoruz” ifadelerini kullandı.

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te SİVAS HABER'e abone olun.
Whatsapp Kanal
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.