Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hızlı Tren Geci̇kti̇, Yolcular İsyan Etti̇

MALATYA’DAN BÖLGESEL TRENLE SİVAS’A GELEREK BURADAN ANKARA’YA YÜKSEK HIZLI TRENLE YOLCULUK YAPMAK İSTEYEN VATANDAŞLAR HIZLI TRENİN GİTTİĞİNİ ÖĞRENİNCE BÜYÜK BİR ŞOK YAŞADI

MALATYA’DAN BÖLGESEL TRENLE SİVAS’A

hizli tren gecikti yolcular isyan etti 65a721eMalatya’dan bölgesel trenle Sivas’a gelerek, buradan yüksek hızlı trenle Ankara’ya yolculuk yapmak isteyen vatandaşlar, hızlı trenin gittiğini öğrenince büyük bir şok yaşadı.

Geçtiğimiz günlerde Malatya’yı hızlı trenle entegre şekilde Ankara ve İstanbul’a bağlayacak olan Sivas bölgesel treni seferlerine başlamıştı. Bugün Sivas üzerinden yüksek hızlı trenle Ankara’ya gitmek isteyen yolcular, Malatya’dan bindikleri trenin vaktinde Sivas’a ulaşmamasıyla büyük bir şok yaşadı. Yaklaşık 2 saat geç kalan tren, saat 13.00’te hareket eden Ankara-Sivas Yüksek Hızlı trenine yetişemedi. Hızlı trene yetişemeyen yolcular, trenden inmeyerek durumu protesto etti. Yetkililer, yolcular için bir otobüs ayarladı. Kimi yolcular otobüse binerek yoluna devem etmek isterken, kimi yolcular ise hızlı trenin gelmesini bekleyeceklerini dile getirdi.