Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gürün’de 6 Şubat Depreminde Ağır Hasar Alan Dükkanlar Sahiplerine Teslim Edilmeye Başladı

6 ŞUBAT DEPREMLERİNDE SİVAS’IN GÜRÜN İLÇESİNDE AĞIR HASAR ALAN BELEDİYE İŞ HANINDA BULUNAN DÜKKÂNLAR SAHİPLERİNE TESLİM EDİLİYOR.

6 ŞUBAT DEPREMLERİNDE SİVAS'IN

Gürün’de 6 Şubat Depreminde Ağır Hasar Alan Dükkanlar Sahiplerine Teslim Edilmeye Başladı

6 Şubat depremlerin de Sivas’ın Gürün ilçesinde ağır hasar alan Belediye İş Hanında bulunan dükkânlar sahiplerine teslim ediliyor.

6 Şubat depreminin ardından ağır hasar alarak yıkılan Belediye İş Hanı içerisinde dükkânı bulanan esnaflar için belediye imkânlarıyla yapılan işyerlerine ait tapuların dağıtımı devam ediyor. Dükkanlarının yapımının ardından tapularını alan Levent Gürbüz, Turgay Aslantaş ve Mehmet Karatarla’ya Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi işyerlerinin hayırlı olmasını diledi. Yapılan dükkanların tapularının dağıtılmaya devam edeceğini belirten Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi,” Esnafımız, dürüst, milliyetçi, vatansever, yıllardır bizi ayakta tutan, ülkesinin omurgası saydığımız en değerli kesimdir. Aynı binada hemşerilerimize hizmet verirken 6 Şubat depremi sonrası dükkânsız kalan esnaflarımız için yaptırdığımız işyerlerinin tapularını dağıtmaya devam ediyoruz. İşyerlerinin her bir esnafımıza hayırlı olmasını diliyor, Allah’tan ülkemize böylesi elim olayları bir daha yaşatmamasını temenni ediyorum.” dedi.