Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gürün Depremi Sonrası Sivas Valiliğinden Açıklama Geldi

SİVAS’IN GÜRÜN İLÇESİNDE MEYDANA GELEN 4.4 BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DEPREMİM ARDINDAN SİVAS VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI. YAPILAN AÇIKLAMADA HERHANGİ OLUMSUZ BİR DURUMUN OLMADIĞI BELİRTİLDİ

SİVAS’IN GÜRÜN İLÇESİNDE MEYDANA
Arslan Optik
Sivas Personel Servisi

Gürün Depremi Sonrası Sivas Valiliğinden Açıklama Geldi

Sivas’ın Gürün ilçesinde meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki depremim ardından Sivas Valiliği açıklama yaptı. Yapılan açıklamada herhangi olumsuz bir durumun olmadığı belirtildi.

Sivas’ın Gürün ilçesinde saat 01.27’de meydana gelen deprem kısa süreli panik oluşturdu. AFAD’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre 4.4 büyüklüğündeki depremin yerin 5 kilometre derinliğinde meydana geldiği açıklandı. Depremin ardından Sivas Valiliği de sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaptı. An itibariyle herhangi olumsuz bir durumun olmadığı belirtilen açıklamada, “İlimiz Gürün ilçesinde 4.4 büyüklüğünde meydana gelen AFAD ve ilgili kurumlarımızın tüm ekipleri saha taramaları için yönlendirilmiştir. An itibari ile bildirilen olumsuz bir durum bulunmamaktadır. Depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Sivas Haber