Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bozkırın Saklı Cenneti̇ Görenleri̇ Mest Edi̇yor

İVAS’IN YILDIZ BELDESİNDE BULUNAN DEĞİRMENALTI MAĞARALARI VE ŞELALESİ GÖRENLERİ HAYRAN BIRAKIYOR. SİVAS MERKEZE YAKLAŞIK 52 KİLOMETRE UZAKLIKTA BULUNAN YILDIZ BELDESİ, BOZKIRIN SAKLI CENNETİ OLARAK ADLANDIRILAN DEĞİRMENALTI MAĞARALARI VE ŞELALESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR. ÇEVRE HALKI TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖREN DEĞİRMENALTI, DOĞAL GÜZELLİĞİ İLE GÖRENLERİ HAYRAN BIRAKIYOR.

İVAS’IN YILDIZ BELDESİNDE BULUNAN

bozkirin sakli cenneti gorenleri mest ediyor de77400Sivas’ın Yıldız beldesinde bulunan Değirmenaltı Mağaraları ve Şelalesi görenleri hayran bırakıyor. Sivas merkeze yaklaşık 52 kilometre uzaklıkta bulunan Yıldız beldesi, bozkırın saklı cenneti olarak adlandırılan Değirmenaltı Mağaraları ve Şelalesi’ne ev sahipliği yapıyor. Çevre halkı tarafından yoğun ilgi gören Değirmenaltı, doğal güzelliği ile görenleri hayran bırakıyor.

“Burası çok güzel bir yer, doğa harikası”

İstanbul’dan Sivas’a bayram tatiline gelen Turna Boyraz, Değirmenaltı Mağaraları ve Şelalesi’nin doğa harikası olduğundan bahsederek, “Burası çok güzel bir yer, doğa harikası. Biz de ilk defa geliyoruz. Burası çok güzel ama gelen piknikçiler tarafından çok pis bırakılmış. Vatandaşlar tarafından biraz daha özenle davranılırsa turistlik açıdan çok değerli bir yer olduğunu düşünüyorum. Eğer buranın daha çok değer verilip temiz tutulursa, burası gerçek anlamda dinlenmek içinde keyif almak için de güzel bir yer. Burası doğal bir oluşum, suyu da gayet güzel. Ben İstanbul’dan geldim ve gayet güzel” dedi.

“Buranın atmosferi çok güzel ama çevreyi pis bırakmışlar”

Tuncay Boyraz, şelalenin atmosferinin çok güzel oldurduğundan ama çevresinin pis bırakıldığından bahsederek, “Burası çok güzel bir yer, ben buraya geçen sene de geldim. Buranın atmosferi çok güzel ama çevreyi pis bırakmışlar. Burası Antalya’da olsa çok değer görürdü. Bu değeri ilimize katmalıyız. Burası çok güzel ve iki senedir geliyorum” diye konuştu.

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te SİVAS HABER'e abone olun.
Whatsapp Kanal
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.