Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Atatürk ve Silah Arkadaşları için Sivas’ta Mevlit Okutacak

EGE VE AKDENİZ BÖLGESİ’NİN ÖNDE GELEN TURİZMCİLERİNDEN GÜLTEKİN ÇETİN, CUMHURİYETİN KURUCUSU MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI İÇİN SİVAS’TA MEVLİT OKUTACAK

EGE VE AKDENİZ BÖLGESİ'NİN
Arslan Optik
Sivas Personel Servisi

Atatürk ve Silah Arkadaşları için Sivas’ta Mevlit Okutacak

Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin önde gelen turizmcilerinden Gültekin Çetin, Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için Sivas’ta mevlit okutacak.

Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde turizmcilik işiyle uğraşan Gültekin Çetin, yıllardır içinde ukde olarak kalan düşüncesini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Çetin, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı nedeniyle 29 Ekim 2023 Pazar günü Sivas Kale Camii’nde Öğle Namazını müteakip Mevlid-i Şerif okutacak.

İlk kez şahıs olarak yapılacak

Böyle bir işin şahıs olarak ilk defa kendisi tarafından yapılacak olmasının gururunu ve heyecanını yaşadığını belirten Çetin, önümüzdeki yıllarda da Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhu için Mevlid-i Şerif okutmaya devam edeceğini belirtti. Gültekin Çetin, tüm Sivaslıları 29 Ekim 2023 Pazar günü Sivas Kale Camii’ne davet etti.