Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arslan Optik

Arslan Optik Arslan Optik®

Arslan Optik

Arslan Optik® 2009 yılında küçük ve iddiasız bir başlangıçtan kısa süre sonra önceliği müşteri memnuniyeti olan müessese, umulanın ve beklenenin üzerinde bir gelişme gösterdi.

Yenilikleri anında müşterisine sunması, geniş ürün yelpazesi, her yaşa, her beğeniye ve her keseye hitap edebilmesi müşteri profilinin büyümesinide sağladı. Yapılan işten kazanılanın yine yapılan işe yatırılması, son teknolojinin kullanılması, dünyaca bilinen güçlü ve yaygın markaların satılması, rahatlıkla gözlenebilen gelişmeyi sağladı.

Türkiye’nin ve dünyanın en güçlü firmalarıyla yapılan iş birliği sayesinde satılan ürünün arkasında durabilmek tabi ki daha kolaydır. Ama önemli olan insiyatif kullanabilmektir. Bunu her zaman müşterinin menfaatine uygulamak gibi bir misyonu ilke edinen Arslan Optik® daima sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder.

Günümüzde gözlük kullanan hemen herkes tarafından bilinen markalar ürün çeşitliliğimizi oluşturmaktadır. Her sene yenilenen optik ve ve güneş kreasyonları günü gününe beğeninize sunulmaktadır.

İstikrar her kurum için olmazsa olmadır. Arslan Optik® çalışan personeli ile de istikrarlıdır. Çok uzun yıllardır aynı personel ile aynı güler yüzü devam etmektedir. Yılların getirdiği bilgi birikimi müşteri için ciddi bir avantajdır. Personelimizin bilgi birikimi ve yaptığı işe hakim olması müşterilerimize güven vermektedir. Bu güven ve istikrar ile başta Sivas halkı olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

 

Bankalar Cd. 1. Park Sk. No:7 Merkez / SİVAS

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te SİVAS HABER'e abone olun.
Whatsapp Kanal
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.