Arslan Optik

featured
service
Arslan Optik

Arslan Optik

Arslan Optik® 2009 yılında küçük ve iddiasız bir başlangıçtan kısa süre sonra önceliği müşteri memnuniyeti olan müessese, umulanın ve beklenenin üzerinde bir gelişme gösterdi.

Yenilikleri anında müşterisine sunması, geniş ürün yelpazesi, her yaşa, her beğeniye ve her keseye hitap edebilmesi müşteri profilinin büyümesinide sağladı. Yapılan işten kazanılanın yine yapılan işe yatırılması, son teknolojinin kullanılması, dünyaca bilinen güçlü ve yaygın markaların satılması, rahatlıkla gözlenebilen gelişmeyi sağladı.

Türkiye’nin ve dünyanın en güçlü firmalarıyla yapılan iş birliği sayesinde satılan ürünün arkasında durabilmek tabi ki daha kolaydır. Ama önemli olan insiyatif kullanabilmektir. Bunu her zaman müşterinin menfaatine uygulamak gibi bir misyonu ilke edinen Arslan Optik® daima sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder.

Günümüzde gözlük kullanan hemen herkes tarafından bilinen markalar ürün çeşitliliğimizi oluşturmaktadır. Her sene yenilenen optik ve ve güneş kreasyonları günü gününe beğeninize sunulmaktadır.

İstikrar her kurum için olmazsa olmadır. Arslan Optik® çalışan personeli ile de istikrarlıdır. Çok uzun yıllardır aynı personel ile aynı güler yüzü devam etmektedir. Yılların getirdiği bilgi birikimi müşteri için ciddi bir avantajdır. Personelimizin bilgi birikimi ve yaptığı işe hakim olması müşterilerimize güven vermektedir. Bu güven ve istikrar ile başta Sivas halkı olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

 

Bankalar Cd. 1. Park Sk. No:7 Merkez / SİVAS

0
be_endim
Beğendim
0
mutlu_oldum
Mutlu Oldum
0
sinir_oldum
Sinir Oldum
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
komik
Komik
0
_z_ld_m
Üzüldüm
Arslan Optik


Sivas Kupa Bardak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sivas Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!