Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

12 Ki̇şi̇ni̇n Öldüğü Otobüs Kazasında Sürücünün Oğlu Konuştu

12 KİŞİNİN YAŞAMINI YİTİRDİĞİ FECİ KAZADA HAYATINI KAYBEDEN SÜRÜCÜNÜ OĞLU, BABASININ 3 DEFA BİONTECH AŞISI OLDUĞUNU VE BU NEDENLE KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİNİ DÜŞÜNDÜKLERİNİ SÖYLEDİ.

12 KİŞİNİN YAŞAMINI YİTİRDİĞİ
Arslan Optik
Sivas Personel Servisi

12 kisinin oldugu otobus kazasinda surucunun oglu konustu 707d41912 kişinin yaşamını yitirdiği kazada hayatını kaybeden sürücünün oğlu, babasının 3 defa BioNTech aşısı olduğunu ve bu nedenle kalp krizi geçirdiğini düşündüklerini söyledi.

Sivas’tan İstanbul’a giden yolcu otobüsünün Yozgat’ın Sorgun ilçesinde şarampole devrilmesi sonucu 12 kişi hayatını kaybetmiş, 19 kişi ise yaralanmıştı. Kazada hayatını kaybeden sürücü Adem Tatlısu’nun oğlu İsa Tatlısu kazaya ilişkin konuştu. İsa Tatlısu, babasının kalp rahatsızlığı olmadığını fakat son zamanlarda 3 defa BioNTech aşısı olduğunu ve aşı nedeniyle kalp krizi geçirmiş olabileceğini söyledi. Sürücünün oğlu Tatlısu, resmi kaynakların otobüsün sahibine sürücünün kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini söylediklerini ifade ederek, “Resmi kaynaklar otobüs sahibine kalp krizinden dolayı vefat ettiğini, araç kaza yapmadan önce vefat ettiğini söyledi. Yıllardır otobüs kullanıyordu. Emekliydi. Tecrübeli bir sürücüydü. Fakat son zamanlarda işte 3 defa BioNTech aşısı oldu. Biz son zamanlarda duyduğumuz kalp krizini tetiklediği için biz de ondan şüphelendik. Kalple ilgili bir sıkıntısı yokken bir anda kalp krizi geçirmesi şüpheli. Şeker ve tansiyonu vardı. Biz görüntüleri izlemedik ama otobüs sahibi görüntüleri izlemiş. Kaza olmadan önce kalbini tutup kafasının düştüğünü, ondan sonra kazanın olduğunu söylüyor” dedi.