Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yaban Hayatı Fotoğrafçısı, Sattığı Fotoğrafların Geli̇ri̇ni̇ Lösemi̇li̇ Çocuklara Bağışladı

SİVASLI YABAN HAYAT FOTOĞRAFÇISI MUSTAFA ASLAN, 7 YIL BOYUNCA ÇEKTİĞİ FOTOĞRAFLARI SERGİLEDİ. SERGİDE YAPILAN SATIŞLARIN GELİRİNİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA BAĞIŞLADI.

SİVASLI YABAN HAYAT FOTOĞRAFÇISI
Arslan Optik
Sivas Personel Servisi

yaban hayati fotografcisi sattigi fotograflarin gelirini losemili cocuklara bagisladi 1111d2dSivaslı yaban hayatı fotoğrafçısı Mustafa Aslan, 7 yıl boyunca çektiği fotoğrafları sergiledi. Sergide yapılan satışların gelirini lösemili çocuklara bağışladı.

Sivas’ta yaşayan ve çektiği yaban hayatı fotoğraflarıyla dikkat çeken Mustafa Aslan, 2016 yılından bu yana çektiği fotoğraf karelerini hazırladığı sergi ile beğeniye sundu. ‘Yabandan Bir Nefes’ adını verdiği sergide, yaklaşık 30 fotoğrafı sergileyen Aslan, fotoğraf tablolarını satışa çıkardı. 1 hafta açık kalan sergide toplam 16 fotoğraf tablosu alıcısını buldu.

Yaban hayat fotoğrafçısı Mustafa Aslan, sergiden elde edilecek olan gelirin lösemili çocuklara bağışlayacağını belirterek, “Türkiye’nin birçok farklı coğrafyasında onlarca farklı türü görüntüledim. Bir hafta önce de Sivas Kongre ve Etnoğrafya Müzesi’nde sergi açtım. Bu serginin en önemli özelliği satışlardan elde edilecek gelirin tamamı lösemili çocuklar için kullanılacak. Bugün serginin son günü. An itibarıyla 16 fotoğraf tablosu satılmış oldu. 16 bin TL’lik bir gelir söz konusu. Bu gelirin tamamı lösemili çocuklara bağlanacak. Kalan 14 tabloyu da Sivas Valiliği kurumlarda kullanmak üzere alacak” ifadelerine yer verdi.