Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sivas Ülkü Ocakları’ndan Depremzede Çocuklara Gözleri Dolduran Sürpriz

Sivas Ülkü Ocakları’ndan Depremzede
Arslan Optik
Sivas Personel Servisi

Sivas Ülkü Ocakları’ndan Depremzede Çocuklara Gözleri Dolduran Sürpriz

Sivas Ülkü Ocakları'ndan Depremzede Çocuklara Gözleri Dolduran Sürpriz

Sivas Ülkü Ocakları, 6 Şubat asrın felaketi olan 11 ilde meydana gelen ama en çokta hasarı Kahramanmaraş, Malatya ve Hatay’a veren büyük depremin meydana geldiği ilk günden itibaren deprem bölgelerinden hiç ayrılmayan, maddi ve manevi desteğini depremzede vatandaşlarımıza esirgemeden canla başla koşturan özelliklede depremzede çocuklarımızın sosyal ve psikolojik desteklerine çok önem veren piyasadaki şov dernek ve vakıflarının aksine gerçek vakıfcılığın, gerçek milliyetçiliğin ne olduğunu adeta ders niteliğinde insanlara defalarca kanıtlayan Sivas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı deprem bölgelerimizi yine unutmadı ve gözleri dolduran bir sürprizle yine deprem bölgesindeydi.

Sivas Ülkü Ocakları'ndan Depremzede Çocuklara Gözleri Dolduran Sürpriz

Şovcu dernekler, kişiler tatillerde keyiflerine bakarken Sivas Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Rıfat Kalkan ve yönetimi Kahramanmaraş, Malatya ve Hatay’da profesyonel bir eğlence ve oyun merkezini hiçte aratmayan kocaman oyun merkezleri kurarak depremzede çocukların gönüllerini fethetti.

Depremzede aileler ve çocuklar gönüllerince eğlendiler. Ayrıca Sivas Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Rıfat Kalkan ve yönetimi tezgahların başlarına geçerek çocuklarımıza patlamış mısırından, pamuk şekerine kadar yapıp dağıttılar. Gerçek vatan ve millet severler, bir kez daha kimlermiş onları görmüş olduk ve Sivas halkı olarak çok gururlandık. Var Olsun Sivas Ülkü Ocakları 

 

Sivas Haber