Celal Dağgez Muhsinde Biziz Sinanda Biz Hesabını Soracağız

Celal Dağgez Muhsinde Biziz Sinanda Biz Hesabını Soracağız
service
Arslan Optik

Celal Dağgez Muhsinde Biziz Sinanda Biz Hesabını Soracağız

İyi Parti Sivas 28. dönem Milletvekili 1. sıra adayı Celal Dağgez Muhsin Yazıcıoğlu ve Sinan Ateş cinayetlerinde faili meçhul bırakıp sessiz kalanlara hesabını soracağız dedi.

İyi Parti Sivas 28. dönem Milletvekili 1. sıra adayı Celal Dağgez; şuanki iktidar ve yandaşlarının Ülküdaşlarımız Muhsin Yazıcıoğlu ve Sinan Ateş cinayetlerinin şahsi menfaatleri ve koltuk kaybetme korkularından dolayı failini meçhul bıraktıklarını ve üstünü örtmeye çalıştıklarını ifade ederek tarih boyunca ülkücüler hep geri planda bırakılmıştır. Ülkücüler Vatanı için binlerce şehit vermiş kanlarının son damlasına kadar bu dava için evlatlarından ailelerinden geleceklerinden vazgeçip bir hilal uğruna şehadete koşarak gitmiş arkalarında gözü yaşlı anneler, eşler, evlatlar bırakmışlardır.

Böyle kutlu bir dava için canını hiçe sayarak feda edenlerin bugün maalesef şahsi korku ve menfaatleri uğruna katillerinin adeta sırtı sıvazlanmış hesapları sorulmamış ve bu çirkin suikastlerin üzeri örtülmüştür.

Yüce Allah’a yemin ederimki 14 Mayıs’ta halkımız Millet İttifakı dediğinde tüm bu çirkin suikastlerin failleri ve onlara göz yumanların hesabını İyi Parti olarak soracağız. Yüce davanın fekadar evlatları sahipsiz değildir. Analarını, evlatlarını, eşlerini gözü yaşlı bırakanlar bunun hesabını vereceklerdir. Muhsin’de Biziz Sinan’da Biz dedi.

Sivas HaberSivas Haberleri

8
be_endim
Beğendim
0
mutlu_oldum
Mutlu Oldum
0
sinir_oldum
Sinir Oldum
0
_a_rd_m
Şaşırdım
0
komik
Komik
0
_z_ld_m
Üzüldüm
Celal Dağgez Muhsinde Biziz Sinanda Biz Hesabını Soracağız


Sivas Kupa Bardak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sivas Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!